jagauto.eu

#
#
Brat 10.02.2021

Kiedy warto wybrać wpłatę bankową?

Polecane: http://proseo.edu.pl

Depozyty stają się coraz popularniejszą formą oszczędzania. Średni depozyt w Polsce jest teraz wart około trzy razy więcej niż średni depozyt początkowy.

W Polsce depozyt jest opłacalnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy. W aktualnej umowie depozytu należy pamiętać o następujących kwestiach:

oprocentowanie będzie oparte o stopę z ostatniego dnia miesiąca (patrz oddział Warszawa - lub złoty zł),

wysokość depozytu będzie zależna od pożyczonej kwoty, oraz

maksymalny kapitał w banku nie przekroczy 1 000 000 zł,

w ramach depozytu otrzymasz 100% pożyczonych pieniędzy

kapitał lokaty nie przekroczy 80 zł

a ostatnie dwie zasady oznaczają, że ostateczna wartość depozytu będzie zależała od zgromadzonego kapitału.

Najwygodniej dokonać wpłaty w oddziale w Warszawie. Zanim wybierzemy dla siebie lokatę bankową, powinniśmy sprawdzić, ile pieniędzy można tam zaoszczędzić.

Oddział Warszawa ma bardzo wygodną ofertę. Do wyboru mamy oszczędności, terminowe lub zmienne. Do tych pierwszych naliczana jest aktualna stawka LIBOR, a druga na dotychczasowym poziomie do końca kontraktu. Dodatkowo w przypadku lokat terminowych, w zależności od czasu trwania umowy, doliczone zostaną dodatkowe pieniądze w wysokości lokaty. Lokaty zmienne działają na takich samych zasadach jak powyżej, aktualna stawka LIBOR pozostaje w mocy, ale kwota lokaty wzrośnie automatycznie. Podobnie jak w przypadku depozytu, musimy wpłacić również kapitał początkowy, który jest obliczany na podstawie danych z ostatnich kilku miesięcy.

W sumie to ciekawa oferta dla osób, które interesują się tematyką oszczędzania, ale nie mają środków na zaciągnięcie kredytu. Oddział w Warszawie oferuje nawet dwa tysiące złotych w dogodnej ofercie dla każdego.

Polecane: http://kredytpreferencyjny.com.pl

Tagi: warszawie, aktualna, bankową obsługę budżetu jednostki samorządu terytorialnego wykonuje, autoryzacja bankową, notyfikacja bankową, bankową obsługę budżetu jst wykonuje bank wybrany w trybie, gwarancję bankową, bankową obsługę budżetu państwa prowadzą, bankową teoria kreacji kredytu,